Başkanımızdan

Başkanımızdan

Kıymetli hemşehrim;

Beykoz Sanat ve Eğitim Merkezi olarak hazırlamış olduğumuz eğitim faaliyetlerimizi, siz değerli Beykoz halkının takdirine sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duymaktayız.

Müzik ve sahne sanatlarından dil akademisine, görsel sanatlardan el sanatlarına ve yetenek atölyelerinden meslek edindirme kurslarımıza kadar pek çok eğitim programı hazırladık.

Beykoz’un dört bir köşesinde yer alan Beykoz Sanat ve Eğitim Merkezimizde (BEYSEM) uzman kadromuz ve donanımlı hizmet binalarımızla “Hayat Boyu Öğrenim” düsturu çerçevesinde öğrencilerimizi beklemekteyiz.

7’den 70’e bütün vatandaşlarımızın bilgi ve yetkinliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak, şahsi birikimlerini artırmak, mesleki ve sanat bilgilerini geliştirmek suretiyle istihdamlarını desteklemek, kaliteli eğitimler sunmak BEYSEM birimlerimizin temel vazifesidir.

Beykoz’da hizmete başladığımız ilk günden beri göstermiş olduğunuz teveccühten güç ve ilham alıyoruz. Metropol bir şehrin içinde mahalle kültürünün yaşanmaya devam ettiği ilçemizde, mutlulukları, hüzünleri aynı insanlar olarak kültürün ve sanatın birleştirici tesirinin hepimizin ruhuna güzellikler getirmesini temenni ederim.

Bu vesile ile BEYSEM bünyesindeki kurslarımızın hazırlanmasında emeği geçen tüm eğitimcilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder, başarılar dilerim.